Уважаеми дами и господа,
Бихме искали да Ви информираме, че на 20 и 21 април 2017 г. ще се проведат обучения на кандидати по процедура BG16RFOP002-3.002 „Повишаване на енергийната ефективност в големи предприятия“ на ОПИК.
Обучението е еднодневно и безплатно, и се организира по договор между Министерство на икономиката и Консорциум „Дикон – Решения“.
Обръщаме се към Вас да Ви информирате за възможността да включите до двама представители от фирма, в предстоящите обучения.
Обучението ще се проведе в гр. София, допълнително ще Ви уведомим за точното място.
Целта на обучението е кандидатите да развият своя капацитет за разработване и подаване на проектно предложение по тази процедура на ОПИК. То е практически насочено и представя целия процес „стъпка по стъпка“.
Приложено Ви изпращаме повече информация за процедурата, Уведомително писмо, Програма на обучението и Регистрационен формуляр.
Срокът за попълване и изпращане на Регистрационния формуляр е
12 април 2017 г.
Можете да използвате формата за директно попълване тук:
Регистрационен формуляр
или да попълните и изпратите приложения Регистрационен формуляр на
ел. поща:[email protected]или по факс:02944 51 18.
Местата в групите по дни са ограничени. Участниците ще бъдат регистрирани по реда на получаване на заявките!
Ако имате допълнителни въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас на тел.: 02944 51 09 или чрез посочената по-горе електронна поща.Лице за контакт:Зоя Мървакова.
ОЧАКВАМЕ ВИ!











