ОП на КСБ – Бургас съвместно със Строителна квалификация ЕАД организираха и проведоха обучение на фирми, вписани в ЦПРС по следните направления:
„Длъжностни лица по безопасност и здраве при работа“ и „Координатор по безопасност и здраве в строителството“ с обща продължителност 6 учебни часа.

„Контрол върху качеството на изпълнение на строителството и за съответствие на влаганите в строежите строителни продукти“ – с продължителност 6 учебни часа.

Обучението бе проведено на 16юни 2017г. в сградата на Бизнес Инкубатор Бургас.

В първите два курса се включиха 43 представители- управители и служители на фирми от Бургас и региона.Във втория модул се проведе обучение по „Контрол по качеството”, в който се включиха 44 служители, или общо 87 бяха обучени. Участниците получиха съответните удостоверения от „Строителна квалификация” ЕАД.
Всички участници останаха удовлетворени от качеството на обучението.Лектор бе доц. Венцислав Стоянов – преподавател във ВСУ”Любен Каравелов”- гр. София.
Имаше и дебат по определени теми и запитвания за модерни технологии, за които доц. Стоянов ше изпрати допълнително материали.

{gallery}obuchenie{/gallery}